Gå til sidens hovedinnhold

Her er skyteresultata frå samlagsstemna

Artikkelen er over 1 år gammel

Samlagsstemna bane 23.08.2020

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Liv Sollesnes, Jondal 348, 2. Trine Flotve, Hardanger 346, 3. Kjetil Skår, Hardanger 342, 4. Øystein Kvarekvål, Voss 341, 5. Dag Skår, Hardanger 339, 6. John Almeland, Voss 338, 7. Knut Lindvik Hårklau, Voss 337, 8. Chris-Andrè B. Fauske, Hardanger 337, 9. Joakim Øye, Hardanger 336, 10. Knut I. Kvarekvål, Voss 329, 11. Gunnar Midthun Skjerven, Voss 325, 12. Harald Brekke, Hardanger 238, 13. Bjarne Sollesnes, Jondal 237, 14. Åsne Skår, Hardanger 236, 15. Bjørnar Wikane, Jondal 235, 16. Eldfrid Aase, Voss 231, 17. Morten Helgaset, Voss 231, 18. Dag-Kjetil Selsvik, Jondal 230, 19. Jon Olav Bjørke, Hardanger 230, 20. Ove Fenne, Voss 229, 21. Kristi Skår, Hardanger 229, 22. Kristian Mjånes, Voss 228, 23. Aleksander Bråten, Hardanger 226, 24. Stig Aase, Hardanger 224.

V55: 1. Henry Øye, Hardanger 349, 2. Sigurd Liland, Voss 344, 3. Magne Lysen, Hardanger 343, 4. Hans Kvale, Voss 338, 5. Jon Skjerve, Voss 239, 6. Oddbjørn Hårklau, Voss 237, 7. Steinar Hårklau, Voss 235.

J, 16-17 år: 1. Isak Helland Måkestad, Hardanger 348, 2. Marius Klette, Voss 344, 3. Gaute Sande Almeland, Voss 343, 4. Ana Maria Lilleås, Jondal 341.

ER, 14-15 år: 1. Jonas Bjørke, Hardanger 350, 2. Endre Økland, Hardanger 345, 3. Celina Utskot Bråthun, Hardanger 345, 4. Amalie Eide Aase, Hardanger 342, 5. Irene Skjervheim, Borstrondi 335, 6. Tuva Kristine Steensen Våge, Vareld 334, 7. Karina Nesheim Øvsthus, Borstrondi 333.

Rekrutt, 11-13 år: 1. Jørn Skjelnes Haukenes, Vareld 339, 2. Asle Skjelnes Haukenes, Vareld 336, 3. Madel Skår Måge, Hardanger 336, 4. Stian Våge Gjuvsland, Vareld 333, 5. Mari Nesheim Øvsthus, Borstrondi 332, 6. Mathilde Nonås, Hardanger 329, 7. Linea Storli Håvik, Jondal 327, 8. Eirik Skjelnes, Vareld 325, 9. Vegard Eide Aase, Hardanger 325, 10. Tuva Lerfall Alvsåker, Jondal 323, 11. Aamund Selsvik, Jondal 318, 12. Amanda Nernes, Hardanger 307.

V65: 1. Lars Kåre Almeland, Voss 350, 2. Arve E Kolltveit, Hardanger 349, 3. Arne Berge, Hardanger 349, 4. Trygve Djuvsland, Vareld 349, 5. Kristian Uglehus, Hardanger 345, 6. Steinar Vik, Hardanger 247, 7. Sverre Måkestad, Hardanger 247.

V73: 1. Nils Lothe, Jondal 350, 2. Asbjørn Hestad, Hardanger 349, 3. Sverre Krutnes, Jondal 349, 4. Even Lund, Ullensvang 349, 5. Lars Ketil Færevåg, Jondal 348, 6. Jan Åge Thingvoll, Vareld 346, 7. Torleif Storhaug, Jondal 247, 8. Oddvar Steine, Hardanger 247, 9. Eilev Åsen, Jondal 246, 10. Johannes Skaar Bakke, Hardanger 245, 11. Leiv Tillung, Voss 243, 12. Reidar Kleivkås, Ullensvang 243, 13. Jostein Bjørke, Voss 243, 14. Olav T Lekve, Granvin 243, 15. Olav Hjartnes, Hardanger 239.

Klasse 2: 1. Ann-Kristin S. Bråten, Hardanger 340, 2. Ingunn Uglehus, Hardanger 338, 3. Reidar Våge, Vareld 334, 4. Olav Ludvig Håbrekke, Hardanger 332, 5. Per Johan Mælen, Jondal 330, 6. Erlend Steine, Voss 326, 7. Stig Olsnes Mælen, Jondal 234, 8. Jostein Bråten, Hardanger 232, 9. Øystein Lilleås, Jondal 229, 10. Åse Kristin Uglehus, Hardanger 219, 11. Arne Hauso, Voss 215.

EJ, 18 år: 1. Tiril Aurora Bolstad, Voss 331, 2. Sander Eide Aase, Hardanger 323.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Liv Sollesnes, Jondal 249, 2. Trine Flotve, Hardanger 246, 3. Kjetil Skår, Hardanger 243, 4. John Almeland, Voss 240, 5. Chris-Andrè B. Fauske, Hardanger 239, 6. Dag Skår, Hardanger 239, 7. Harald Brekke, Hardanger 238, 8. Bjarne Sollesnes, Jondal 237, 9. Åsne Skår, Hardanger 236, 10. Bjørnar Wikane, Jondal 235.

Klasse 4: 1. Øystein Kvarekvål, Voss 242, 2. Joakim Øye, Hardanger 238, 3. Knut Lindvik Hårklau, Voss 238, 4. Knut I. Kvarekvål, Voss 235, 5. Gunnar Midthun Skjerven, Voss 234, 6. Morten Helgaset, Voss 231, 7. Dag-Kjetil Selsvik, Jondal 230, 8. Jon Olav Bjørke, Hardanger 230, 9. Kristi Skår, Hardanger 229, 10. Stig Aase, Hardanger 224.

Klasse 3: 1. Eldfrid Aase, Voss 231, 2. Ove Fenne, Voss 229, 3. Kristian Mjånes, Voss 228, 4. Aleksander Bråten, Hardanger 226.

Klasse 2: 1. Ann-Kristin S. Bråten, Hardanger 245, 2. Ingunn Uglehus, Hardanger 240, 3. Per Johan Mælen, Jondal 237, 4. Olav Ludvig Håbrekke, Hardanger 237, 5. Erlend Steine, Voss 236, 6. Reidar Våge, Vareld 236, 7. Stig Olsnes Mælen, Jondal 234, 8. Jostein Bråten, Hardanger 232, 9. Øystein Lilleås, Jondal 229, 10. Åse Kristin Uglehus, Hardanger 219, 11. Arne Hauso, Voss 215.

Klasse 1: 1. Jo-Bjørnar Håvik, Jondal 243, 2. Leif Arne Haug, Borstrondi 231.

V55: 1. Henry Øye, Hardanger 249, 2. Sigurd Liland, Voss 248, 3. Magne Lysen, Hardanger 244, 4. Hans Kvale, Voss 243, 5. Jon Skjerve, Voss 239, 6. Oddbjørn Hårklau, Voss 237, 7. Steinar Hårklau, Voss 235.

J, 16-17 år: 1. Isak Helland Måkestad, Hardanger 248, 2. Marius Klette, Voss 246, 3. Gaute Sande Almeland, Voss 243, 4. Ana Maria Lilleås, Jondal 242.

ER, 14-15 år: 1. Jonas Bjørke, Hardanger 250, 2. Celina Utskot Bråthun, Hardanger 248, 3. Amalie Eide Aase, Hardanger 247, 4. Endre Økland, Hardanger 246, 5. Tuva Kristine Steensen Våge, Vareld 240, 6. Irene Skjervheim, Borstrondi 239, 7. Karina Nesheim Øvsthus, Borstrondi 236.

R, 11-13 år: 1. Jørn Skjelnes Haukenes, Vareld 246, 2. Asle Skjelnes Haukenes, Vareld 244, 3. Madel Skår Måge, Hardanger 242, 4. Mathilde Nonås, Hardanger 240, 5. Vegard Eide Aase, Hardanger 239, 6. Mari Nesheim Øvsthus, Borstrondi 238, 7. Stian Våge Gjuvsland, Vareld 238, 8. Aamund Selsvik, Jondal 237, 9. Linea Storli Håvik, Jondal 234, 10. Eirik Skjelnes, Vareld 229, 11. Tuva Lerfall Alvsåker, Jondal 226, 12. Amanda Nernes, Hardanger 219.

NU, -15 år: 1. Torstein Lerfall Alvsåker, Jondal , 1. Anne May Villmones Træen, Voss .

V65: 1. Lars Kåre Almeland, Voss 250, 2. Arve E Kolltveit, Hardanger 250, 3. Arne Berge, Hardanger 250, 3. Trygve Djuvsland, Vareld 250, 5. Kristian Uglehus, Hardanger 248, 6. Steinar Vik, Hardanger 247, 7. Sverre Måkestad, Hardanger 247.

V73: 1. Nils Lothe, Jondal 250, 2. Even Lund, Ullensvang 250, 3. Sverre Krutnes, Jondal 249, 4. Asbjørn Hestad, Hardanger 249, 5. Lars Ketil Færevåg, Jondal 248, 6. Jan Åge Thingvoll, Vareld 248, 7. Torleif Storhaug, Jondal 247, 8. Oddvar Steine, Hardanger 247, 9. Eilev Åsen, Jondal 246, 10. Johannes Skaar Bakke, Hardanger 245, 11. Jostein Bjørke, Voss 243, 12. Leiv Tillung, Voss 243, 13. Reidar Kleivkås, Ullensvang 243, 14. Olav T Lekve, Granvin 243, 15. Olav Hjartnes, Hardanger 239.

EJ, 18 år: 1. Tiril Aurora Bolstad, Voss 236, 2. Sander Eide Aase, Hardanger 230.

NV, 16+ år: 1. Reidar Nernes, Hardanger 232.

Lagskyting

Senior: Hardanger 1, 290

Ungdom: Hardanger 2, 294

Veteran individuell: Hardanger 1, 200

Kommentarer til denne saken